Candidatul ideal
Daca impartasesti convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor si cauti un mediu de lucru placut si tanar, in care sa cresti armonios din punct de vedere profesional, asteptam sa te alaturi echipei noastre.

​Dinamic, dornic de afirmare si invatare.
Atras de munca pe teren si competitia sanatoasa.
​Experienta relevanta in vanzari.
​Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
​Capabil de a lua decizii rapide.
​O persoana energica, cu atitudine pozitiva si orientat catre rezultate.
Disponibilitate de deplasare in judetele limitrofe fata de zona arondata.

Descrierea jobului
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti.
​Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
​Realizarea obiectivelor de vanzare lunare si anuale prin administrarea zonei arondate.
​Particularizarea ofertei de produse si servicii pentru fiecare potential client.
​Dezvoltarea, mentinerea si identificarea unei relatii profesionale cu clientii.
Efectuarea de prezentari de produse.
​Intocmirea rapoartelor de activitate.

​Oferim un pachet salarial motivant , format din parte fixa si parte variabila, direct proportionala cu rezultatele obtinute.
Tableta si telefon de serviciu.
​Masina de serviciu.
​Formare profesionala.
​Suportul intregii echipe.

martie 8, 2019

Reprezentat Vanzari

Candidatul ideal Daca impartasesti convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor si cauti un mediu de lucru placut si tanar, in care sa cresti armonios din punct de vedere profesional, asteptam sa te […]
mai 14, 2018

5 Trucuri Pentru Prevenirea Decolorarii Hainelor

Daca luam in considerare mecanismele folosite de masina de spalat, nu e de mirare ca hainele se decoloreaza in timp. Pe durata unui ciclu de spalare tipic hainele sunt agitate, clatite si invartite pentru cel putin 30 de minute.

Sfaturi Pentru Prosoape Moi si Parfumate

Nimic nu se compara cu senzatia de a te infasura intr-un prosop moale, pufos si parfumat dupa un dus relaxant. Sfaturile urmatoare te vor ajuta sa ai mereu prosoape moi si placut mirositoare.

Cum funcționează Natural Caps, Parfum de Rufe cu Eliberare Treptată?

Parfumul concentrat de rufe oferă țesăturilor tale un miros de lungă durată activat prin atingere, astfel încât sa poți experimenta acel moment de câte ori dorești. Dar, cum funcționează de fapt? E timpul să descoperim știința din spatele capsulelor de parfum Kifra Natural Caps.
Natural Caps, Parfum de Rufe cu Eliberare Treptată

Invitatie la Adevar!

In ultima vreme, ni s-a atras atentia de catre clientii si partenerii nostri ca exista anumite produse contrafacute prezente pe piata si FALS prezentate ca fiind sub umbrela brandului Kifra.
0