Cariere

Kifra cauta Reprezentant Vanzari

Posturi disponibile: 4

Candidatul ideal:

Daca impartasesti convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor si cauti un mediu de lucru placut si tanar, in care sa cresti armonios din punct de vedere profesional, asteptam sa te alaturi echipei noastre.

  • Dinamic si dornic de afirmare si invatare.
  • Atras de munca de teren si de competitia sanatoasa.
  • Experienta relevanta in vanzari.
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
  • Capabil de a lua decizii rapide.
  • Persoana energica, cu atitudine pozitiva si orientare catre rezultate.
  • Dornic de a se implica in dezvoltarea companiei.
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:

  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti.
  • Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
  • Realizarea obiectivelor de vanzari lunare si anuale prin administrarea zonei arondate.
  • Particularizarea ofertei de produse si servicii pentru fiecare potential beneficiar.
  • Mentinerea, dezvoltarea si identificarea unei relatii profesionale cu clientii.
  • Efectuarea de prezentari de produse.
  • Intocmirea rapoartelor de activitate.

Pentru a iti desfasura activitatea la cote maxime, iti oferim:

  • Un pachet motivant, format din partea fixa si parte variabila, direct  proportionala cu rezultatele obtinute.
  • Tableta/telefon de serviciu.
  • Masina Skoda Rapid.
  • Instruire/formare profesionala.
  • Suportul intregii echipe.

Criterii job:

  • Permis conducere: B
  • Nivel cariera: Peste 2 ani experienta
  • Tip job: Full time
  • Orase: Arad, Oradea, Cluj-Napoca, Timisoara

Aplica acum pe: office@kifra.ro

Ce este Kifra

home_cleaner_list_icon_5
Suntem o companie axată pe distribuția parfumului concentrat de rufe. Produsele Kifra sunt tot mai apreciate de clienții noștri care au început să le folosească ca alternativă la balsamul de rufe. Calitatea, parfumul intens și de durată și profesionalismul echipei Kifra stau la baza consolidării și dezvoltării companiei care intenționează să lanseze și alte produse pe piața de profil.